fbpx

Zasady współpracy

1. Zamówienia
Zamówienia można składać:
- internetowo poprzez serwis www.intertechdental.pl
- pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 16.00 pod następującymi numerami telefonów: 32 219-21-54, 32 217 30 71, 502-676-259, 538 438 028
- faxem: 32 327-02-51

Zweryfikowane zamówienia złożone do godz. 14.00 realizowane będą tego samego dnia. Pozostałe zamówienia realizowane będą w następnym dniu roboczym.

Zamówienia złożone poprzez serwis www.intertechdental.pl zostają każdorazowo zweryfikowane przez pracownika Intertech dental poprzez kontakt telefoniczny ze składającym zamówienie – a jeśli składający nie wyraził zgody na kontakt telefoniczny to weryfikacja odbędzie się drogą mailową.
Poprzez „weryfikację” rozumie się sprawdzenie i podanie składającemu aktualnych cen/wartości zamówienia, a także czasu realizacji w przypadku nie posiadania pełnych stanów magazynowych.

Firma Intertech dental zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji złożonego zamówienia w przypadku nieuregulowania przez zamawiającego płatności za wcześniej złożone zamówienia.

Obowiązują ceny ustalone w chwili składania zamówienia.

Przy pierwszym zamówieniu możemy poprosić o przesłanie kopii dokumentów rejestracyjnych firmy (zaświadczenie o nadaniu NIP, REGON, kopia zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej lub aktualnego odpisu z Krajowego Rejestru Sądowego).

2. Realizacja zamówień
Zamówione towary dostarczane są kurierem.
Wszelkie niezrealizowane braki towarowe będą dosłane zamawiającemu na koszt firmy Intertech dental niezwłocznie po ich otrzymaniu od dostawcy.

Przy odbiorze przesyłki prosimy o dokładne sprawdzenie wszelkich paczek otrzymanych z firmy Intertech dental, w szczególności czy przesyłka nie jest uszkodzona i czy oklejona jest oryginalną taśmą firmową Intertech dental.

W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości należy:
a. odmówić podpisania listu przewozowego (nie odbierać przesyłki),
b. niezwłocznie powiadomić firmę "Intertech dental" o zaistniałej sytuacji,
c. w przypadku odbioru przesyłki wypełnić stosowny „Protokół szkody” w obecności kuriera.

Wszystkie towary zakupione w firmie Intertech dental pozostają własnością firmy do momentu uregulowania pełnej należności za te towary.

3. Gwarancja i serwis:
Na wszystkie towary oferowane do sprzedaży udzielana jest gwarancja jakości.
Wszelkie reklamacje przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej wraz z dowodem zakupu (fakturą VAT).
W przypadku złożenia reklamacji, decyzja o jej uznaniu zostanie podjęta po otrzymaniu przez firmę "Intertech dental" opinii producenta towaru.

Sprzęt reklamowany (serwisowany) winien być dostarczony kompletny, w oryginalnym opakowaniu, wysterylizowany, z załączonym opisem nieprawidłowości. W przeciwnym przypadku firma może odstąpić od przyjęcia reklamacji.

4. Zwroty
Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 roku "O prawach konsumenta", (Dz.U. 2014 poz. 827), Zamawiający może zrezygnować z towaru kupionego na www.intertechdental.pl bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, składając stosowne oświadczenie na piśmie wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną.

W przypadku podjęcia decyzji o odstąpieniu od umowy, Zamawiający powinien odesłać towar należycie zapakowany lub przekazać osobie upoważnionej przez przedsiębiorcę do odbioru niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od jego otrzymania. Koszty zwrotu towaru są pokrywane przez konsumenta.

Jeśli wszystkie w/w. warunki zwrotu towaru zostaną spełnione, przelew pieniędzy w wysokości ceny odesłanego towaru nastąpi niezwłocznie, poprzez e-przelew na rachunek bankowy, użyty we wcześniejszej transakcji zakupu tego towaru lub poprzez wykonanie przelewu przez obsługę www.intertechdental.pl na wskazane przez Zamawiającego konto, jeśli wcześniejsza zapłata za towar nastąpiła gotówką.

Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umowy (stosownie do art. 38 , punkt 4 i 5 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta - tekst jednolity z dnia 24 czerwca 2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 827):

1) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
2) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
3) w której przedmiotem świadczenia są produkty lecznicze lub wyroby medyczne. Mogą one być zwracane wyłącznie z powodu wady jakościowej lub niewłaściwego ich wydania zgodnie z art. 96 ust.6 ustawy z dnia 6.09.2011r. Prawo Farmaceutyczne(t.j. Dz.U. z 2008 r Nr 45 poz.271 z późniejszymi zmianami). 

Drukuj

Odwiedź nas
Download Free Premium Joomla Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
Ta witryna używa plików cookie. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na używanie przez nas tych plików.
Dowiedz się więcej OK

Zaloguj się do konta